خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی

سرویس کولر گازی

قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT را عیب یابی و تعمیر کند. همیشه پیشنهاد می شود جهت عیب یابی کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT یا تعمیر کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT با یک کارشناس یا سرویس کار مشورت کنید.

قطعات مختلف کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

قطعات کولر گازی

قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قطعات گازی تکنوکیت TECNOKIT و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT را دچار اختلال می کند.

کمپرسور کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

کمپرسور کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می باشد. این قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

کندانسور کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. کندانسور کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

اواپراتور کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT تعبیه شده است. این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می شود و این قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT هوا را به محیط منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

از دیگر قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می باشد.

الکتروموتور فن کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

وظیفه این قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT کنترل سرعت پروانه کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT و بطور کلی از کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT محافظت می کند.

سنسور کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

سنسور تنظیم دمای کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT با توجه به فرمانی که به کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT را صادر می کند.

خازن کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

هدف خازن کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

فروشگاه قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT

فروشگاه اینترنتی این مجموعه محصولات قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT را بصورت اصل یا اورجینال ارائه می دهد و هر قطعه ای که نیاز داشته باشید در صورت امکان برایتان فراهم می کند. همچنین اگر قطعه مشابهی از آن قطعه داشته باشید با بررسی کارشناسان در صورتی که قابل تعمیر باشد قطعات کولر گازی تکنوکیت TECNOKIT قابل انجام خواهد بود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست