خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN یکی از مهم ترین مواردی است که می بایست پس از استفاده مدام از کولر گازی اوشن OCEAN آن را به صورت مداوم انجام داد. در صورتی که یک کولر گازی اوشن OCEAN سرمایش مناسب نداشته باشد نیاز به شارژ کولر گازی اوشن OCEAN دارد. در صورتی که شارژ کولر گازی اوشن OCEAN پس از استفاده های مدام انجام نشود سیستم سرمایشی کولر گازی اوشن OCEAN دچار اختلال می شود و می بایست تعمیر کولر گازی اوشن OCEAN صورت گیرد.

یکی از مواردی که باعث می شود به فکر شارژ کولر گازی اوشن OCEAN بیافتیم، عدم سرمایش مناسب کولر گازی اوشن OCEAN می باشد یا با اصطلاح خودمانی، کولر گازی اوشن OCEAN دیگر مثل سابق خنک نمی کند. هرچند ممکن است این مشکل بر اثر نشتی یا موارد مشابه در کولر گازی اوشن OCEAN باشد، پس می بایست پیش از شارژ کولر گازی اوشن OCEAN به مواردی که ممکن است در کاهش سرمایش یک کولر گازی اوشن OCEAN وجود داشته باشد دقت کرد.

تشخیص نیاز به شارژ کولر گازی اوشن OCEAN

سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که از کجا باید بفهمیم که شارژ کولر گازی اوشن OCEAN برای دستگاه نیاز می باشد. همانطور که پیش تر اشاره شد یکی از دلایلی که می بایست شارژ کولر گازی اوشن OCEAN صورت گیرد، عدم وجود سرمایش مناسب از کولر گازی اوشن OCEAN می باشد. از دیگر دلایل نیاز به شارژ کولر گازی اوشن OCEAN این است که بررسی شود که تمامی قطعات کولر گازی اوشن OCEAN بدرستی عمل می کنند اما باز هم سرمایش مناسب وجود ندارد.

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN

گاهاً ممکن است شاهد یخ زدگی در کولر گازی اوشن OCEAN نیز شده باشید. این یخ زدگی بدلیل عدم خروج سرمایش کافی به بیرون می باشد که در این مورد هم شارژ کولر گازی اوشن OCEAN نیاز می باشد.

اگر سرمایش کم شده باشد می بایست شارژ کولر گازی اوشن OCEAN انجام شود و در صورتی که از ابتدای روشن شدن کولر گازی اوشن OCEAN باد گرم به بیرون زده شود نیز می بایست بدانید که گاز آن کاملاً به پایان رسیده است و شارژ کولر گازی اوشن OCEAN را می بایست در اولویت استفاده از کولر گازی اوشن OCEAN قرار دهید.

همچنین در برخی کولر های گازی اوشن OCEAN هوشمند تر ممکن است خطایی از دستگاه مشاهده کنید که مبنی بر نیاز به شارژ کولر گازی اوشن OCEAN باشد که در این صورت دیگر نیازی به بررسی بخش ها و قسمت های مختلف کولر گازی اوشن OCEAN نمی باشد و تنها می بایست شارژ کولر گازی اوشن OCEAN انجام شود.

روش شارژ کولر گازی اوشن OCEAN

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN روش های مختلفی دارد که بسته به نوع دستگاه و سرویس کار انجام می شود. در ادامه روش های مختلف شارژ کولر گازی اوشن OCEAN را بررسی می کنیم.

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN با ترازو یا وزنی

از بهترین و اصولی ترین روش های شارژ کولر گازی اوشن OCEAN روش وزنی یا ترازو می باشد. در این روش از شارژ کولر گازی اوشن OCEAN ابتدا مشخص می کند که چه میزان نیاز به شارژ می باشد سپس با همان مقدار شارژ کولر گازی اوشن OCEAN انجام می شود.

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN آمپری

در این روش از شارژ کولر گازی اوشن OCEAN ابتدا با استفاده از آمپری که به دستگاه متصل می شود میزان موردنیاز برای شارژ کولر گازی اوشن OCEAN مشخص می شود. در این روش کارشناس یا سرویس کار می بایست با اعدادی که این آمپر نشان می دهد آشنایی داشته باشد تا بتواند به شکل صحیحی شارژ کولر گازی اوشن OCEAN را انجام دهد.

شارژ کولر گازی اوشن OCEAN جدول دمایی یا گیج مانوفیلد

این روش که خیلی دقیق نمی باشد و زمان شارژ کولر گازی اوشن OCEAN را افزایش می دهد، با استفاده از دمای محیط و اطراف پنل داخلی انجام می شود. در این حالت می بایست دو دما از این دستگاه بدست آمده و در جدول دمایی میزانی که می بایست شارژ کولر گازی اوشن OCEAN صورت گیر مشخص شده و شارژ کولر گازی اوشن OCEAN انجام شود.

مواردی که نیاز به شارژ کولر گازی اوشن OCEAN دارند

در چند حالت شارژ کولر گازی اوشن OCEAN می بایست در دستگاه شما انجام شوند. در حالت اول زمانی است که کولر گازی اوشن OCEAN تازه تهیه شده است و می بایست سرویس کار آن را نصب کند. در حالت نیاز می باشد تا شارژ کولر گازی اوشن OCEAN انجام شد تا از آن بتوان استفاده کرد. در حالت دیگر زمانی است که سرمایش کولر گازی اوشن OCEAN کاسته شده و رفته رفته این سرمایش کمتر می شود. در این حالت گاز کولر کم شده است و نیاز به شارژ کولر گازی اوشن OCEAN می باشد. در حالت دیگر زمانی است که کولر گازی اوشن OCEAN از ابتدای روشن شدن و کار کردن باد گرم می دهد و هیچ سرمایشی ندارد که در این حالت گاز کولر گازی اوشن OCEAN کاملاً به اتمام رسیده است و می بایست شارژ کولر گازی اوشن OCEAN انجام شود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست