خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER یکی از مهم ترین مواردی است که می بایست پس از استفاده مدام از کولر گازی اینورتر INVERTER آن را به صورت مداوم انجام داد. در صورتی که یک کولر گازی اینورتر INVERTER سرمایش مناسب نداشته باشد نیاز به شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER دارد. در صورتی که شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER پس از استفاده های مدام انجام نشود سیستم سرمایشی کولر گازی اینورتر INVERTER دچار اختلال می شود و می بایست تعمیر کولر گازی اینورتر INVERTER صورت گیرد.

یکی از مواردی که باعث می شود به فکر شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER بیافتیم، عدم سرمایش مناسب کولر گازی اینورتر INVERTER می باشد یا با اصطلاح خودمانی، کولر گازی اینورتر INVERTER دیگر مثل سابق خنک نمی کند. هرچند ممکن است این مشکل بر اثر نشتی یا موارد مشابه در کولر گازی اینورتر INVERTER باشد، پس می بایست پیش از شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER به مواردی که ممکن است در کاهش سرمایش یک کولر گازی اینورتر INVERTER وجود داشته باشد دقت کرد.

تشخیص نیاز به شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER

سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که از کجا باید بفهمیم که شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER برای دستگاه نیاز می باشد. همانطور که پیش تر اشاره شد یکی از دلایلی که می بایست شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER صورت گیرد، عدم وجود سرمایش مناسب از کولر گازی اینورتر INVERTER می باشد. از دیگر دلایل نیاز به شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER این است که بررسی شود که تمامی قطعات کولر گازی اینورتر INVERTER بدرستی عمل می کنند اما باز هم سرمایش مناسب وجود ندارد.

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER

گاهاً ممکن است شاهد یخ زدگی در کولر گازی اینورتر INVERTER نیز شده باشید. این یخ زدگی بدلیل عدم خروج سرمایش کافی به بیرون می باشد که در این مورد هم شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER نیاز می باشد.

اگر سرمایش کم شده باشد می بایست شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER انجام شود و در صورتی که از ابتدای روشن شدن کولر گازی اینورتر INVERTER باد گرم به بیرون زده شود نیز می بایست بدانید که گاز آن کاملاً به پایان رسیده است و شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER را می بایست در اولویت استفاده از کولر گازی اینورتر INVERTER قرار دهید.

همچنین در برخی کولر های گازی اینورتر INVERTER هوشمند تر ممکن است خطایی از دستگاه مشاهده کنید که مبنی بر نیاز به شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER باشد که در این صورت دیگر نیازی به بررسی بخش ها و قسمت های مختلف کولر گازی اینورتر INVERTER نمی باشد و تنها می بایست شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER انجام شود.

روش شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER روش های مختلفی دارد که بسته به نوع دستگاه و سرویس کار انجام می شود. در ادامه روش های مختلف شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER را بررسی می کنیم.

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER با ترازو یا وزنی

از بهترین و اصولی ترین روش های شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER روش وزنی یا ترازو می باشد. در این روش از شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER ابتدا مشخص می کند که چه میزان نیاز به شارژ می باشد سپس با همان مقدار شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER انجام می شود.

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER آمپری

در این روش از شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER ابتدا با استفاده از آمپری که به دستگاه متصل می شود میزان موردنیاز برای شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER مشخص می شود. در این روش کارشناس یا سرویس کار می بایست با اعدادی که این آمپر نشان می دهد آشنایی داشته باشد تا بتواند به شکل صحیحی شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER را انجام دهد.

شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER جدول دمایی یا گیج مانوفیلد

این روش که خیلی دقیق نمی باشد و زمان شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER را افزایش می دهد، با استفاده از دمای محیط و اطراف پنل داخلی انجام می شود. در این حالت می بایست دو دما از این دستگاه بدست آمده و در جدول دمایی میزانی که می بایست شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER صورت گیر مشخص شده و شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER انجام شود.

مواردی که نیاز به شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER دارند

در چند حالت شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER می بایست در دستگاه شما انجام شوند. در حالت اول زمانی است که کولر گازی اینورتر INVERTER تازه تهیه شده است و می بایست سرویس کار آن را نصب کند. در حالت نیاز می باشد تا شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER انجام شد تا از آن بتوان استفاده کرد. در حالت دیگر زمانی است که سرمایش کولر گازی اینورتر INVERTER کاسته شده و رفته رفته این سرمایش کمتر می شود. در این حالت گاز کولر کم شده است و نیاز به شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER می باشد. در حالت دیگر زمانی است که کولر گازی اینورتر INVERTER از ابتدای روشن شدن و کار کردن باد گرم می دهد و هیچ سرمایشی ندارد که در این حالت گاز کولر گازی اینورتر INVERTER کاملاً به اتمام رسیده است و می بایست شارژ کولر گازی اینورتر INVERTER انجام شود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست