خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی

شارژ کولر گازی بی ایکس BX

شارژ کولر گازی بی ایکس BX یکی از مهم ترین مواردی است که می بایست پس از استفاده مدام از کولر گازی بی ایکس BX آن را به صورت مداوم انجام داد. در صورتی که یک کولر گازی بی ایکس BX سرمایش مناسب نداشته باشد نیاز به شارژ کولر گازی بی ایکس BX دارد. در صورتی که شارژ کولر گازی بی ایکس BX پس از استفاده های مدام انجام نشود سیستم سرمایشی کولر گازی بی ایکس BX دچار اختلال می شود و می بایست تعمیر کولر گازی بی ایکس BX صورت گیرد.

یکی از مواردی که باعث می شود به فکر شارژ کولر گازی بی ایکس BX بیافتیم، عدم سرمایش مناسب کولر گازی بی ایکس BX می باشد یا با اصطلاح خودمانی، کولر گازی بی ایکس BX دیگر مثل سابق خنک نمی کند. هرچند ممکن است این مشکل بر اثر نشتی یا موارد مشابه در کولر گازی بی ایکس BX باشد، پس می بایست پیش از شارژ کولر گازی بی ایکس BX به مواردی که ممکن است در کاهش سرمایش یک کولر گازی بی ایکس BX وجود داشته باشد دقت کرد.

تشخیص نیاز به شارژ کولر گازی بی ایکس BX

سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که از کجا باید بفهمیم که شارژ کولر گازی بی ایکس BX برای دستگاه نیاز می باشد. همانطور که پیش تر اشاره شد یکی از دلایلی که می بایست شارژ کولر گازی بی ایکس BX صورت گیرد، عدم وجود سرمایش مناسب از کولر گازی بی ایکس BX می باشد. از دیگر دلایل نیاز به شارژ کولر گازی بی ایکس BX این است که بررسی شود که تمامی قطعات کولر گازی بی ایکس BX بدرستی عمل می کنند اما باز هم سرمایش مناسب وجود ندارد.

شارژ کولر گازی بی ایکس BX

شارژ کولر گازی بی ایکس BX

گاهاً ممکن است شاهد یخ زدگی در کولر گازی بی ایکس BX نیز شده باشید. این یخ زدگی بدلیل عدم خروج سرمایش کافی به بیرون می باشد که در این مورد هم شارژ کولر گازی بی ایکس BX نیاز می باشد.

اگر سرمایش کم شده باشد می بایست شارژ کولر گازی بی ایکس BX انجام شود و در صورتی که از ابتدای روشن شدن کولر گازی بی ایکس BX باد گرم به بیرون زده شود نیز می بایست بدانید که گاز آن کاملاً به پایان رسیده است و شارژ کولر گازی بی ایکس BX را می بایست در اولویت استفاده از کولر گازی بی ایکس BX قرار دهید.

همچنین در برخی کولر های گازی بی ایکس BX هوشمند تر ممکن است خطایی از دستگاه مشاهده کنید که مبنی بر نیاز به شارژ کولر گازی بی ایکس BX باشد که در این صورت دیگر نیازی به بررسی بخش ها و قسمت های مختلف کولر گازی بی ایکس BX نمی باشد و تنها می بایست شارژ کولر گازی بی ایکس BX انجام شود.

روش شارژ کولر گازی بی ایکس BX

شارژ کولر گازی بی ایکس BX روش های مختلفی دارد که بسته به نوع دستگاه و سرویس کار انجام می شود. در ادامه روش های مختلف شارژ کولر گازی بی ایکس BX را بررسی می کنیم.

شارژ کولر گازی بی ایکس BX با ترازو یا وزنی

از بهترین و اصولی ترین روش های شارژ کولر گازی بی ایکس BX روش وزنی یا ترازو می باشد. در این روش از شارژ کولر گازی بی ایکس BX ابتدا مشخص می کند که چه میزان نیاز به شارژ می باشد سپس با همان مقدار شارژ کولر گازی بی ایکس BX انجام می شود.

شارژ کولر گازی بی ایکس BX آمپری

در این روش از شارژ کولر گازی بی ایکس BX ابتدا با استفاده از آمپری که به دستگاه متصل می شود میزان موردنیاز برای شارژ کولر گازی بی ایکس BX مشخص می شود. در این روش کارشناس یا سرویس کار می بایست با اعدادی که این آمپر نشان می دهد آشنایی داشته باشد تا بتواند به شکل صحیحی شارژ کولر گازی بی ایکس BX را انجام دهد.

شارژ کولر گازی بی ایکس BX جدول دمایی یا گیج مانوفیلد

این روش که خیلی دقیق نمی باشد و زمان شارژ کولر گازی بی ایکس BX را افزایش می دهد، با استفاده از دمای محیط و اطراف پنل داخلی انجام می شود. در این حالت می بایست دو دما از این دستگاه بدست آمده و در جدول دمایی میزانی که می بایست شارژ کولر گازی بی ایکس BX صورت گیر مشخص شده و شارژ کولر گازی بی ایکس BX انجام شود.

مواردی که نیاز به شارژ کولر گازی بی ایکس BX دارند

در چند حالت شارژ کولر گازی بی ایکس BX می بایست در دستگاه شما انجام شوند. در حالت اول زمانی است که کولر گازی بی ایکس BX تازه تهیه شده است و می بایست سرویس کار آن را نصب کند. در حالت نیاز می باشد تا شارژ کولر گازی بی ایکس BX انجام شد تا از آن بتوان استفاده کرد. در حالت دیگر زمانی است که سرمایش کولر گازی بی ایکس BX کاسته شده و رفته رفته این سرمایش کمتر می شود. در این حالت گاز کولر کم شده است و نیاز به شارژ کولر گازی بی ایکس BX می باشد. در حالت دیگر زمانی است که کولر گازی بی ایکس BX از ابتدای روشن شدن و کار کردن باد گرم می دهد و هیچ سرمایشی ندارد که در این حالت گاز کولر گازی بی ایکس BX کاملاً به اتمام رسیده است و می بایست شارژ کولر گازی بی ایکس BX انجام شود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست