خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی

سرویس کولر گازی

قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC

قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی باماتیک BAMATIC را عیب یابی و تعمیر کند. همیشه پیشنهاد می شود جهت عیب یابی کولر گازی باماتیک BAMATIC یا تعمیر کولر گازی باماتیک BAMATIC با یک کارشناس یا سرویس کار مشورت کنید.

قطعات مختلف کولر گازی باماتیک BAMATIC

قطعات کولر گازی

قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC

قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قطعات گازی باماتیک BAMATIC و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC را دچار اختلال می کند.

کمپرسور کولر گازی باماتیک BAMATIC

کمپرسور کولر گازی باماتیک BAMATIC یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC می باشد. این قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

کندانسور کولر گازی باماتیک BAMATIC

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. کندانسور کولر گازی باماتیک BAMATIC در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

اواپراتور کولر گازی باماتیک BAMATIC

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی باماتیک BAMATIC تعبیه شده است. این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی باماتیک BAMATIC می شود و این قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC هوا را به محیط منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی باماتیک BAMATIC

از دیگر قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC می باشد.

الکتروموتور فن کولر گازی باماتیک BAMATIC

وظیفه این قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC کنترل سرعت پروانه کولر گازی باماتیک BAMATIC می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی باماتیک BAMATIC

برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی باماتیک BAMATIC

یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC و بطور کلی از کولر گازی باماتیک BAMATIC محافظت می کند.

سنسور کولر گازی باماتیک BAMATIC

سنسور تنظیم دمای کولر گازی باماتیک BAMATIC با توجه به فرمانی که به کولر گازی باماتیک BAMATIC داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی باماتیک BAMATIC را صادر می کند.

خازن کولر گازی باماتیک BAMATIC

هدف خازن کولر گازی باماتیک BAMATIC افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

فروشگاه قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC

فروشگاه اینترنتی این مجموعه محصولات قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC را بصورت اصل یا اورجینال ارائه می دهد و هر قطعه ای که نیاز داشته باشید در صورت امکان برایتان فراهم می کند. همچنین اگر قطعه مشابهی از آن قطعه داشته باشید با بررسی کارشناسان در صورتی که قابل تعمیر باشد قطعات کولر گازی باماتیک BAMATIC قابل انجام خواهد بود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست