خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی

سرویس کولر گازی

قطعات کولر گازی بی ایکس BX

قطعات کولر گازی بی ایکس BX جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی بی ایکس BX را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی بی ایکس BX را عیب یابی و تعمیر کند. همیشه پیشنهاد می شود جهت عیب یابی کولر گازی بی ایکس BX یا تعمیر کولر گازی بی ایکس BX با یک کارشناس یا سرویس کار مشورت کنید.

قطعات مختلف کولر گازی بی ایکس BX

قطعات کولر گازی

قطعات کولر گازی بی ایکس BX

قطعات کولر گازی بی ایکس BX دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قطعات گازی بی ایکس BX و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی بی ایکس BX در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی بی ایکس BX را دچار اختلال می کند.

کمپرسور کولر گازی بی ایکس BX

کمپرسور کولر گازی بی ایکس BX یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی بی ایکس BX می باشد. این قطعات کولر گازی بی ایکس BX عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

کندانسور کولر گازی بی ایکس BX

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی بی ایکس BX می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. کندانسور کولر گازی بی ایکس BX در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

اواپراتور کولر گازی بی ایکس BX

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی بی ایکس BX تعبیه شده است. این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی بی ایکس BX می شود و این قطعات کولر گازی بی ایکس BX هوا را به محیط منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی بی ایکس BX

از دیگر قطعات کولر گازی بی ایکس BX می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی بی ایکس BX می باشد.

الکتروموتور فن کولر گازی بی ایکس BX

وظیفه این قطعات کولر گازی بی ایکس BX کنترل سرعت پروانه کولر گازی بی ایکس BX می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی بی ایکس BX

برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی بی ایکس BX می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی بی ایکس BX

یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی بی ایکس BX و بطور کلی از کولر گازی بی ایکس BX محافظت می کند.

سنسور کولر گازی بی ایکس BX

سنسور تنظیم دمای کولر گازی بی ایکس BX با توجه به فرمانی که به کولر گازی بی ایکس BX داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی بی ایکس BX را صادر می کند.

خازن کولر گازی بی ایکس BX

هدف خازن کولر گازی بی ایکس BX افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

فروشگاه قطعات کولر گازی بی ایکس BX

فروشگاه اینترنتی این مجموعه محصولات قطعات کولر گازی بی ایکس BX را بصورت اصل یا اورجینال ارائه می دهد و هر قطعه ای که نیاز داشته باشید در صورت امکان برایتان فراهم می کند. همچنین اگر قطعه مشابهی از آن قطعه داشته باشید با بررسی کارشناسان در صورتی که قابل تعمیر باشد قطعات کولر گازی بی ایکس BX قابل انجام خواهد بود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست