خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی

سرویس کولر گازی

قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی فریدونی FEREIDUNI را عیب یابی و تعمیر کند. همیشه پیشنهاد می شود جهت عیب یابی کولر گازی فریدونی FEREIDUNI یا تعمیر کولر گازی فریدونی FEREIDUNI با یک کارشناس یا سرویس کار مشورت کنید.

قطعات مختلف کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

قطعات کولر گازی

قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قطعات گازی فریدونی FEREIDUNI و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI را دچار اختلال می کند.

کمپرسور کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

کمپرسور کولر گازی فریدونی FEREIDUNI یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می باشد. این قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

کندانسور کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. کندانسور کولر گازی فریدونی FEREIDUNI در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

اواپراتور کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی فریدونی FEREIDUNI تعبیه شده است. این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می شود و این قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI هوا را به محیط منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

از دیگر قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می باشد.

الکتروموتور فن کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

وظیفه این قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI کنترل سرعت پروانه کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI و بطور کلی از کولر گازی فریدونی FEREIDUNI محافظت می کند.

سنسور کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

سنسور تنظیم دمای کولر گازی فریدونی FEREIDUNI با توجه به فرمانی که به کولر گازی فریدونی FEREIDUNI داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی فریدونی FEREIDUNI را صادر می کند.

خازن کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

هدف خازن کولر گازی فریدونی FEREIDUNI افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

فروشگاه قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI

فروشگاه اینترنتی این مجموعه محصولات قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI را بصورت اصل یا اورجینال ارائه می دهد و هر قطعه ای که نیاز داشته باشید در صورت امکان برایتان فراهم می کند. همچنین اگر قطعه مشابهی از آن قطعه داشته باشید با بررسی کارشناسان در صورتی که قابل تعمیر باشد قطعات کولر گازی فریدونی FEREIDUNI قابل انجام خواهد بود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست