Contents

خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی

سرویس کولر گازی

قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC را عیب یابی و تعمیر کند. همیشه پیشنهاد می شود جهت عیب یابی کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC یا تعمیر کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC با یک کارشناس یا سرویس کار مشورت کنید.

قطعات مختلف کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

قطعات کولر گازی

قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قطعات گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC را دچار اختلال می کند.

کمپرسور کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

کمپرسور کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می باشد. این قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

کندانسور کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. کندانسور کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

اواپراتور کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC تعبیه شده است. این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می شود و این قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC هوا را به محیط منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

از دیگر قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می باشد.

الکتروموتور فن کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

وظیفه این قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC کنترل سرعت پروانه کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC و بطور کلی از کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC محافظت می کند.

سنسور کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

سنسور تنظیم دمای کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC با توجه به فرمانی که به کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC را صادر می کند.

خازن کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

هدف خازن کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

فروشگاه قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC

فروشگاه اینترنتی این مجموعه محصولات قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC را بصورت اصل یا اورجینال ارائه می دهد و هر قطعه ای که نیاز داشته باشید در صورت امکان برایتان فراهم می کند. همچنین اگر قطعه مشابهی از آن قطعه داشته باشید با بررسی کارشناسان در صورتی که قابل تعمیر باشد قطعات کولر گازی میکرو ترونیک MICROTRONIC قابل انجام خواهد بود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست