خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی

سرویس کولر گازی

قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD

قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی کنوود KENWOOD را عیب یابی و تعمیر کند. همیشه پیشنهاد می شود جهت عیب یابی کولر گازی کنوود KENWOOD یا تعمیر کولر گازی کنوود KENWOOD با یک کارشناس یا سرویس کار مشورت کنید.

قطعات مختلف کولر گازی کنوود KENWOOD

قطعات کولر گازی

قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD

قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قطعات گازی کنوود KENWOOD و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD را دچار اختلال می کند.

کمپرسور کولر گازی کنوود KENWOOD

کمپرسور کولر گازی کنوود KENWOOD یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD می باشد. این قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

کندانسور کولر گازی کنوود KENWOOD

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. کندانسور کولر گازی کنوود KENWOOD در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

اواپراتور کولر گازی کنوود KENWOOD

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی کنوود KENWOOD تعبیه شده است. این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی کنوود KENWOOD می شود و این قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD هوا را به محیط منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی کنوود KENWOOD

از دیگر قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD می باشد.

الکتروموتور فن کولر گازی کنوود KENWOOD

وظیفه این قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD کنترل سرعت پروانه کولر گازی کنوود KENWOOD می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی کنوود KENWOOD

برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی کنوود KENWOOD

یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD و بطور کلی از کولر گازی کنوود KENWOOD محافظت می کند.

سنسور کولر گازی کنوود KENWOOD

سنسور تنظیم دمای کولر گازی کنوود KENWOOD با توجه به فرمانی که به کولر گازی کنوود KENWOOD داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی کنوود KENWOOD را صادر می کند.

خازن کولر گازی کنوود KENWOOD

هدف خازن کولر گازی کنوود KENWOOD افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

فروشگاه قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD

فروشگاه اینترنتی این مجموعه محصولات قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD را بصورت اصل یا اورجینال ارائه می دهد و هر قطعه ای که نیاز داشته باشید در صورت امکان برایتان فراهم می کند. همچنین اگر قطعه مشابهی از آن قطعه داشته باشید با بررسی کارشناسان در صورتی که قابل تعمیر باشد قطعات کولر گازی کنوود KENWOOD قابل انجام خواهد بود.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست