خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی

نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL

نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL اولین گام پس از تهیه کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می باشد. برای نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL ابتدا می بایست محل نصب را دقیقاً مشخص کنیم. محل نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL به موارد مختفی بستگی دارد که می بایست در تصمیم شما جهت نصب تاثیر گذار باشد. اولین موردی که می بایست به آن توجه داشت محلی است که به محیط اشراف داشته باشد. بطور مثال جهت نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می بایست در یک اتاق یا پذیرایی در جایی نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL انجام شود که هم موقعیت مناسب باشد هم سرمایشی که انجام می شود محدود وسیع تری را در بر گیرد.

نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می بایست توسط یک سرویس کار یا کارشناس مجرب انجام شود. نصب صحیح کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL بسیار مهم می باشد. در صورتی که در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL دقت لازم وجود نداشته باشد ممکن است در آینده به دستگاه خسارت وارد شود. بطور مثال اگر نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL محکم در فضای موردنظر نصب نشود ممکن است بیافتد و خسارات سنگینی وارد کند.

نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL

نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL

در صورتی که تخصصی در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL ندارید اصلاً پیشنهاد نمی شود که خودتان دست بکار شوید. همانطور که اشاره شد در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می بایست دقت لازم صورت گیرد تا دستگاه در آینده دچار مشکل نشود.

نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL شامل چند گام اصلی می باشد. در ابتدا می بایست محل نصب کولر الکترو استیل ELECTRO STEEL مشخص شود: محل نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL، نصب پلیت، سوراخ کاری، تنظیمات داخلی و بیرونی.

پس از آن نوبت به لوله کشی می باشد که می بایست با احتیاط انجام شود: فرایند، طول استاندارد، فلزکاری اتصالات و جوش کاری آن ها.

سیم کشی از موارد بعدی نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می باشد. مشخصات سیم کشی، اتصالات سیم کشی و بررسی موارد سیم کشی در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL است. پس از آن عایق کاری و پوشاندن لوله ها و تخلیه آن ها در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می بایست انجام شود.

وکیوم فضاهای خالی، بررسی نشتی ها و شارژ نهایی در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL جزو گام پایانی نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می باشد. البته که در امور پایانی نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL می بایست تمامی موارد یکبار تست شود و کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL روشن و عملکرد آن مورد بررسی قرار گیرد. از مواردی که می بایست بررسی شوند، سرمایش، عدم لرزش کولر، عملکرد صحیح روشن و خاموش شدن و ریموت آن است.

هزینه نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL

هزینه نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL بستگی به نوع دستگاه، محل نصب، شرایط نصب، مقدار لوله هایی که می بایست در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL استفاده شود و موارد مرتبط دیگر دارد. همچنین نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL نیاز به پایه نصب نیز دارد که خود شامل هزینه می شود.

  • هزینه نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL متناسب با متراژ و منطقه آب و هوایی دارد
  • نوع نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL ایستاده یا دیواری هزینه های متفاوتی دارد
  • نوع و مقدا رلوله کشی لازم و استاندارد برای نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL نیز موثر است

نصب یونیت داخلی الکترو استیل ELECTRO STEEL

نصب یونیت داخلی در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL بسیار مهم است که در حین نصب به دکوراسیون منزل یا محیط کاری یا عمومی صدمه وارد نکند. همچنین موردی که می بایست در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL دقت کرد این است که در آن محیط از دو کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL و آبی استفاده نشود زیرا متضاد یکدیگر در رطوبت هوا هستند. مورد دیگری که می بایست در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL دقت داشت این است که کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL وزن نسبتاً زیادی دارد و در محلی که نصب می شود مهم است که بتواند این وزن را تحمل کند و آسیب به سطح نصب شده یا محیط وارد نکند و خود دچار خسارت نشود.

نصب یونیت خارجی الکترو استیل ELECTRO STEEL

در نصب یونیت خارجی در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL نیز می بایست به موارد مهمی توجه لازم را داشت. یونیت خارجی می بایست در محیط های شلوغ و گرم نباشد. در اطراف یونیت خارجی نباید دستگاه های دیگری نصب شده باشند. با نصب بر روی دیوار یا زمین با پایه های محکم می توانید در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL در یونیت خارجی از لرزش این دستگاه جلوگیری کنید. در نهایت از نصب و محکم بودن لوله ها در نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL و نصب یونیت خارجی اطمینان حاصل کنید.

در نهایت دقت داشته باشید که در صورتی که نصب کولر گازی الکترو استیل ELECTRO STEEL بدرستی صورت نگیرد و دستگاه دچار خسارت شود، می بایست تعمیر کولر گازی توسط یک سرویس کار متخصص و با تجربه صورت گیرد.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست