خدمات و تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی توسط کارشناسان مجرب با استفاده از قطعات اصلی کولر گازی در هر نقطه ای که باشید تنها با یک تلفن یا سفارش آنلاین تعمیر کولر گازی قابل انجام می باشد. کولر گازی بدلیل حساسیت در دستگاه می بایست هر زمان دچار مشکل شود بلافاصله تعمیر کولر گازی صورت گیرد تا باعث خسارات بیشتر نشود. تعمیرات کولر گازی در اسرع وقت در محل موردنظر شما جهت ارائه خدمات تعمیر حاضر خواهد بود.

کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی پنجره ای

تعمیر کولر گازی اجنرال

سرویس کولر گازی

نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH

نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH اولین گام پس از تهیه کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می باشد. برای نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH ابتدا می بایست محل نصب را دقیقاً مشخص کنیم. محل نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH به موارد مختفی بستگی دارد که می بایست در تصمیم شما جهت نصب تاثیر گذار باشد. اولین موردی که می بایست به آن توجه داشت محلی است که به محیط اشراف داشته باشد. بطور مثال جهت نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می بایست در یک اتاق یا پذیرایی در جایی نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH انجام شود که هم موقعیت مناسب باشد هم سرمایشی که انجام می شود محدود وسیع تری را در بر گیرد.

نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می بایست توسط یک سرویس کار یا کارشناس مجرب انجام شود. نصب صحیح کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH بسیار مهم می باشد. در صورتی که در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH دقت لازم وجود نداشته باشد ممکن است در آینده به دستگاه خسارت وارد شود. بطور مثال اگر نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH محکم در فضای موردنظر نصب نشود ممکن است بیافتد و خسارات سنگینی وارد کند.

نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH

نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH

در صورتی که تخصصی در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH ندارید اصلاً پیشنهاد نمی شود که خودتان دست بکار شوید. همانطور که اشاره شد در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می بایست دقت لازم صورت گیرد تا دستگاه در آینده دچار مشکل نشود.

نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH شامل چند گام اصلی می باشد. در ابتدا می بایست محل نصب کولر ایران شرق IRANSHARGH مشخص شود: محل نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH، نصب پلیت، سوراخ کاری، تنظیمات داخلی و بیرونی.

پس از آن نوبت به لوله کشی می باشد که می بایست با احتیاط انجام شود: فرایند، طول استاندارد، فلزکاری اتصالات و جوش کاری آن ها.

سیم کشی از موارد بعدی نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می باشد. مشخصات سیم کشی، اتصالات سیم کشی و بررسی موارد سیم کشی در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH است. پس از آن عایق کاری و پوشاندن لوله ها و تخلیه آن ها در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می بایست انجام شود.

وکیوم فضاهای خالی، بررسی نشتی ها و شارژ نهایی در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH جزو گام پایانی نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می باشد. البته که در امور پایانی نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH می بایست تمامی موارد یکبار تست شود و کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH روشن و عملکرد آن مورد بررسی قرار گیرد. از مواردی که می بایست بررسی شوند، سرمایش، عدم لرزش کولر، عملکرد صحیح روشن و خاموش شدن و ریموت آن است.

هزینه نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH

هزینه نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH بستگی به نوع دستگاه، محل نصب، شرایط نصب، مقدار لوله هایی که می بایست در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH استفاده شود و موارد مرتبط دیگر دارد. همچنین نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH نیاز به پایه نصب نیز دارد که خود شامل هزینه می شود.

  • هزینه نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH متناسب با متراژ و منطقه آب و هوایی دارد
  • نوع نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH ایستاده یا دیواری هزینه های متفاوتی دارد
  • نوع و مقدا رلوله کشی لازم و استاندارد برای نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH نیز موثر است

نصب یونیت داخلی ایران شرق IRANSHARGH

نصب یونیت داخلی در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH بسیار مهم است که در حین نصب به دکوراسیون منزل یا محیط کاری یا عمومی صدمه وارد نکند. همچنین موردی که می بایست در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH دقت کرد این است که در آن محیط از دو کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH و آبی استفاده نشود زیرا متضاد یکدیگر در رطوبت هوا هستند. مورد دیگری که می بایست در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH دقت داشت این است که کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH وزن نسبتاً زیادی دارد و در محلی که نصب می شود مهم است که بتواند این وزن را تحمل کند و آسیب به سطح نصب شده یا محیط وارد نکند و خود دچار خسارت نشود.

نصب یونیت خارجی ایران شرق IRANSHARGH

در نصب یونیت خارجی در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH نیز می بایست به موارد مهمی توجه لازم را داشت. یونیت خارجی می بایست در محیط های شلوغ و گرم نباشد. در اطراف یونیت خارجی نباید دستگاه های دیگری نصب شده باشند. با نصب بر روی دیوار یا زمین با پایه های محکم می توانید در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH در یونیت خارجی از لرزش این دستگاه جلوگیری کنید. در نهایت از نصب و محکم بودن لوله ها در نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH و نصب یونیت خارجی اطمینان حاصل کنید.

در نهایت دقت داشته باشید که در صورتی که نصب کولر گازی ایران شرق IRANSHARGH بدرستی صورت نگیرد و دستگاه دچار خسارت شود، می بایست تعمیر کولر گازی توسط یک سرویس کار متخصص و با تجربه صورت گیرد.

مراحل انجام کار:

1

مرحله اول

2

مرحله دوم

3

مرحله سوم

4

مرحله چهارم

تعمیر قطعات

کولر گازی بهمراه قطعات آن توسط کارشناسان تعمیر یا جایگزین می شود. کولر گازی در ابتدا توسط کارشناس عیب یابی می شود و در صورت صلاحدید اگر کولر گازی قابل تعمیر باشد آن قطعه را تعمیر می کند و در غیر اینصورت با تایید شما قطعه اصلی تهیه کرده و آن را برای شما جایگزین می کند. تعمیر قطعات کولر گازی در صورت صلاحدید توسط سرویس کار در محل انجام می شود.

فروش قطعات

فروشگاه این مجموعه دارای قطعات کولر گازی می باشد و مشتریان یا سرویس کاران می توانند با مراجعه به فروشگاه قطعه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کنند. قطعات کولر گازی همگی اصل بوده و بصورت آنلاین قابل سفارش می باشد. فروشگاه قطعات کولر گازی جهت فروش محصولات بصورت آنلاین و شبانه روز از طریق وب سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.

فهرست